
Opnieuw actief worden in de zoektocht naar werk“Verwoorden wat mijn meerwaarde is (wat ik wil)”
13 > 13
OKT OKT
9u00 tot 13u00
Allée Pierre Levie 2
Til je vaardigheden naar een hoger niveau: leer ze krachtig in de spotlight te zetten!
Beschrijving :
Een reeks interactieve workshops die werkzoekenden helpt om hun toegevoegde waarde op de arbeidsmarkt te identificeren en communicatie-inhoud voor te bereiden die hun gesprekspartners aanspreekt.
Deze workshops verlopen in drie fasen, zodat deelnemers effectief en met meer impact hun doelstellingen, inzetbare vaardigheden en eerdere ervaringen kunnen presenteren.
Ze ontdekken hoe ze communicatie-inhoud kunnen opbouwen die de aandacht van werkgevers trekt en in de verf zet wat ze willen, wat ze kunnen, en wat bewijst wat hen waardevol maakt.
Niveau 2: Vaardigheden in de spotlight – Wat ik kan
Op het tweede niveau verkennen de deelnemers hoe ze hun vaardigheden op een krachtige manier in de verf kunnen zetten. Ze leren hun kernkwaliteiten te identificeren, waaronder technische vaardigheden, sociale vaardigheden en overdraagbare competenties. De workshop helpt hen om dit onderdeel gestructureerd op te bouwen, zodat het de aandacht van werkgevers trekt.
Door : Divers Gens asbl
Waneer : Maandag 13 oktober 2025 van 9:00 tot 13:00 – Château Malou – Pierre Levie-laan 2
Inscrijven : De deelnemers aan de workshop van 13/09/2025 worden uitgenodigd om hun opleiding voort te zetten door deel te nemen aan de twee volgende workshops (op 6 en 17 oktober), die een voortzetting zijn van deze workshop
Vooraf inschrijven is verplicht https://www.dynamic-emploi.be/nl/